Menú Cerrar

Media

Disculpa, pero esta entrada está disponible sólo en Polaco. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Jesteśmy nowym, bardzo dynamicznym produktem na rynku polskiej blogosfery podróżniczej. Po nieco ponad 4 miesiącach istnienia możemy się pochwalić wynikami porównywalnymi do blogów obecnych w sieci od kilku lat.

Systematycznie pojawiamy się w kolejnych portalach podróżniczych. Piszą o nas lokalne media w Polsce i w Australii.

infografika 2015-10-12

Jesteśmy otwarci na nawiązanie współpracy o charakterze promocyjnym/sponsorskim z nowymi partnerami.

Jeżeli chcesz wykorzystać w celach komercyjnych nasze zdjęcia bądź filmy – pisz, dogadamy się.

Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że warto aby informacja o Twojej firmie/portalu/produkcie znalazła się na tym blogu – odezwij się do nas. Na pewno znajdziemy sposób, żeby sobie nawzajem pomóc!


Media:

11793885_802779026508532_53454230_o bumerangpol-logo-1aablogimage2
goforworld-by-kuzniar-logo logo

logo_linijka


SPONSORZY:

217634_print-trimmed-1

1 Comentario

Añade el tuyo →

  1. Michał dice:

    Kontaktuję się z Państwem w imieniu firmy Eureka sp. z o. o. działającej koło Poznania. Chcielibyśmy nawiązać współprace z Państwem odnośnie pisania artykułów na temat jednej z naszych kategorii, którą jest ‘PODRÓŻE’. Czy są Państwo zainteresowany ofertą współpracy? Jeżeli tak to czy byłaby możliwość bezpośredniego kontaktu mailowego z Państwem w celu wyjaśnienia działalności naszej platformy internetowej oraz omówienia kwestii Państwa stanowiska na stronie.

    Pozdrawiam
    Michał Hałas

Deja un comentario

© 2019 Carpe Dream. Todos los derechos reservados.

Tema de Anders Norén.